V naší databázi je 10 aktuálních nabídek. Poslední aktualizace nabídek proběhla dne 15.05.2012
MENU
NABÍDKY
PRO NAŠE KLIENTY HLEDÁME
Typ reality:
Forma obchodu:
Cena do:
Okres:
...zobrazit všechny nabídky
...zobrazit všechny poptavky

O nás

Realitní kancelář EUROLIA s.r.o. ...

...vznikla jako společenství zkušených a úspěšných makléřů - specialistů ve svých oborech, kteří vytvořili systém komplexních služeb v oblasti nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, zajištění jejich financování, pojištění, správy a služeb nepřímo souvisejícími s činnostmi spojenými s realitami - poradenství v oblasti daní, účetnictví, stavebních prací apod.

Svým dosahem se zaměřujeme na realitní služby především v oblasti Libereckého kraje a nejbližšího okolí s důrazem na dobrou znalost prostředí, ve kterém své služby nabízíme.

Pro své klienty zajišťujeme zprostředkování prodeje (nájmu) nemovitostí za nejlepší ceny, zajistíme znalecké posudky, poskytneme zdarma poradenství v oblasti realit, navrhneme způsob financování na základě požadavků a možností klienta, nově nakoupené nemovitosti pojistíme podle účelu, využití a rizik, které souvisejí z provozem a užíváním nemovitostí, doporučíme osvědčené společnosti, které pomohou s rekonstrukcí, dostavbou nebo modernizací nemovitosti, převezmeme za klienta starosti spojené s daňovým přiznáním z převodu nemovitosti nebo s daní z nemovitostí jako takové. Dlouhodobě a bezplatně evidujeme zájemce o nákup nemovitosti, kteří si nevybrali z naší nabídky a přednostně je informujeme o nových nabídkách splňující jejich požadavky. Inzerujeme na internetových serverech s nejvyšší návštěvností, což zvyšuje možnosti pro úspěšnou realizaci obchodních případů. Realizujeme obchody pouze na bázi exkluzivní smlouvy, tj. požadujeme výhradní zastoupení v procesu nabídky prodávané nemovitosti.

Právní jistota každého uzavíraného obchodního případu je zaručena osobními kontakty se zkušenými právníky, kteří jsou garanty vypracovaných smluv.

Preferujeme přímý tok financí ze strany kupujícího na účet prodávajícího prostřednictvím právní úschovy, bankovních zajišťovacích produktů nebo ručení vlastní RK v případě přání obou zúčastněných stran.

V rámci spolupráce s jinými subjekty podnikajícími na trhu s nemovitostmi jsme naši nabídku rozšířili o možnost obchodování s realitami i ve Španělsku a Chorvatsku a to na bázi pronájmu nemovitostí, koupě nemovitostí , ale i finančních investic do developerských projektů.

Naši makléři vám mohou nabídnout odborné poradenství, seriózní jednání, osobní přístup a pomoc v řešení všech problémů souvisejících přímo nebo jen vzdáleně s trhem nemovitostí.

Starosti o Vaše bydlení nechte na nás…
ShoreHotels.eu - Dovolená opravdu u moře

Novinky l O nás l Naše služby l Nemovitosti v zahraničí l Nabídka spolupráce l Kontakty
Poslat poptávku - koupě l Poslat nabídku - prodej
Copyright ©2007 Realitní kancelář Eurolia s.r.o. Liberec